Dlaczego rząd Stanów Zjednoczonych wprowadza pozytywne regulacje w Bitcoins

Ostatnie dwanaście godzin było ekscytujące dla inwestorów w kryptońskim ekosystemie. Z Bitcoinem, który wykazuje pozytywne oznaki silnego przypływu na koniec roku, sprawy mają się ku górze. Lukrem na torcie jest ostatnie ogłoszenie wydane przez wysokiego rangą urzędnika bankowego w rządzie Stanów Zjednoczonych.

Brian Brooks, który obecnie jest Walutowym Walutowym, wysokim rangą urzędnikiem bankowym w rządzie, miał kilka dobrych wiadomości do przekazania światu.

RelatedPosts

  • Bitcoin Bull może być kontynuowany do 2021 r.
  • Azymut łączy w sobie Detroit techno, black metal i NFT, aby dostarczyć ci dziwnego
  • Blockchain Fest 2021: Globalny koncentrator dla przemysłu kryptograficznego
    10 najważniejszych powodów, dla których warto korzystać z kasyn Bitcoin online

W wywiadzie udzielonym przez CNBC Brooks stwierdził, że obecna administracja zamierza ogłosić coś całkiem korzystnego dla Bitcoina w zakresie przepisów.

W tym artykule przyjrzymy się głównym atrakcjom wywiadu i podkreślimy, jak ten wywiad może samodzielnie katapultować Bitcoina, aby doświadczyć jego następnego biegu byków.

Czy Stany Zjednoczone zakazują Bitcoinów i innych walut kryptograficznych?

Za każdym razem przedstawiciel rządu USA planuje ogłosić rozporządzenie w sprawie kryptokur walut, świat zaczyna zakładać najgorsze.

W tym przypadku również Brian Armstrong, który jest prezesem Coinbase Exchange, powtórzył wspólne uczucia. Chciał mieć jasność co do charakteru regulacji dotyczących Bitcoinów i innych walut kryptograficznych.

Armstrong i wielu podobnych mu osób ucieszyłoby się, gdyby Brooks kategorycznie wspomniał, że rząd USA nie ma żadnych planów, aby zakazać lub zawiesić Bitcoins lub jakiejkolwiek innej kryptokur walucie.

On również poinformował społeczność, że przepisy nie będą szkodliwe dla interesów kryptokur walut w jakikolwiek sposób. Może to być postrzegane jako poważna próba władz, aby rozwiać obawy inwestorów związanych z branżą.

Trzy rzeczy, którym przyszła regulacja będzie się przyglądać

Zapobieganie działalności antyspołecznej (terroryzm i pranie brudnych pieniędzy)-
Brooks starał się wyjaśnić, że przepisy, gdy są one ogłaszane, mają na celu usunięcie przeszkód i znaków zapytania na niektórych szarych obszarach stosowania i obiegu Bitcoin. Rządy od bardzo dawna zgłaszały obawy, że Bitcoin i inne waluty kryptograficzne są wykorzystywane do finansowania terroryzmu i prania pieniędzy. Projekt rozporządzenia ma na celu stworzenie nowych procesów przeciwdziałania tym zjawiskom i ich kontroli.

Integracja banków publicznych z siecią płatniczą.
Poprzednie stanowisko Brooksa w Coinbase jako dyrektora ds. prawnych zostało już pochwalone przez branżę jako coś, co poprawiłoby zaangażowanie pomiędzy rządem a kryptokur walutami. Brooks stwierdził, że nowe przepisy będą sprawdzać, jak i kiedy banki mogą być w stanie bezpośrednio korzystać z sieci Blockchain do przetwarzania płatności w Bitcoin. Przyczyniłoby się to do większej przejrzystości i szybszych płatności.

Przepisy, które umożliwią bankom zapewnienie Bitcoin Custody-
W tym, co może być wspaniałą wiadomością dla inwestorów, Brooks mówił również o nowej regulacji jako o pewnego rodzaju siatce bezpieczeństwa dla inwestorów. Kiedy banki zaczną pełnić funkcję depozytariuszy kryptograficznych, będą mogły oferować usługi. Oznaczałoby to, że więcej inwestorów, którzy nadal wahają się, czy waluty kryptońskie nie znajdują się poza zasięgiem systemu prawnego i formalnego, będzie zachęcanych do rozpoczęcia inwestycji w tym samym systemie.

Kiedy nowy regulamin wejdzie w życie?

Brooks był przekonany, że administracja pracuje nad tym samym w tej chwili i wierzy, że zostanie to ogłoszone zanim prezydent Trump zakończy swoją prezydencję.
Oznacza to, że społeczność może oczekiwać nowych regulacji w dowolnym momencie stycznia.

Według Bitcoin Era Login jest to dobra wiadomość dla inwestorów instytucjonalnych, którzy chcieli od rządu większej jasności co do Bitcoinów i kryptokur walut.

Brooks zakończył wywiad stwierdzając, że celem rządu jest zapewnienie, że Bitcoin i inne pojawiają się jako prawdziwa obietnica wartości dla inwestorów. Był również szybki w odrzuceniu, że Bitcoin jest nadal bańką w 2020 roku. To jest prawdopodobne, aby zwiększyć ceny Bitcoin przeszłości 20K dolarów marki w ciągu najbliższych kilku dni.

Inwestorzy używają tego wywiadu, aby umieścić swoje inwestycje w Bitcoinach. Spodziewają się, że po wejściu w życie przepisów w styczniu 2021 roku, są bardzo prawdopodobne, że będzie siedzieć na szczycie Bitcoin’s największy Bitcoin’s Bull Run kiedykolwiek.